měn :
Úvod >>  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


1. Úvod


Tyto zásady ochrany soukromí popisuje, jakým způsobem shromažďujeme, používáme a chráníme informace o zákazníkovi, které jsme získali. Pokud zákon vyžaduje, nebo nestanoví jinak, budeme přijmout přiměřená opatření na ochranu vašeho soukromí. Informace je zákazník získá z této webové stránky, jeho subwebsites či přátelských vazeb, aby nám pomohl vést naše podnikání lépe. Slibujeme, že informace nebudou nikdy zveřejněny ostatním. Budeme také poskytovat našim zákazníkům s dostatečnými bezpečnostními opatřeními na ochranu osobních informaton našich zákazníků. Obecně lze říci, že zákazníci mohou navštívit naše webové stránky na vlastní pěst, aniž by nám říkat jakékoliv individaul informace. Někdy však můžeme potřebovat nějaké informace, jako je jméno a adresa. Než jsme se shromažďovat osobní údaje zákazníků, budeme nechat zákazníkům pochopit naše cíle.


Pokud budete souhlasit, aby nám vaše osobní údaje, budeme asi muset kontaktovat, zpracování objednávek nebo poskytovat službu předplatného pro vás prostřednictvím kontaktních informací jste nám poskytli. Pokud nejste ochotni poskytnout relevantní informace, budeme také respct vaše přání.


2. Jaké druhy informací tvoje mají být shromažďovány?


Informace o zákazníkovi získané nám pomůže poskytovat osobní služby nadále zlepšovat zážitek z nakupování našich zákazníků. Tyto typy informací, které shromažďujeme, jsou následující:


2.1 Případy, kdy vám poskytují informace: Při přihlášení na webových stránkách a nákup výrobků, vytvořit si účet, požadovat informace, předložit své připomínky nebo použít jiné způsoby, jak nás kontaktovat, budeme shromažďovat příslušné informace. Jaké typy informací mají být shromažďovány, závisí na obsahu komunikace mezi zákazníky a námi, ale mohou obsahovat jméno, korespondenční adresu, poštovní adresu pro účty, e-mailovou adresu, podrobnosti o platbě, údaje o místě, stejně jako další informace, které zákazníci jsou ochotni poskytnout.


2.2 kde jsou tyto informace automaticky shromážděné námi případy: poté, co zákazníci používají naše webové stránky nebo službu prostřednictvím cookies, etiket nebo jiných metod se automaticky sbírá informace zahrnují doménové jméno, typy webových prohlížečů a operačních systémů, webové stránky a webové stránky, které byly procházet, odkazy, které byly na něj kliknete, IP adresa, čas návštěvě webové stránky, stejně jako příslušné adresy URL, které vedou k návštěvě zákazníků na internetových stránkách. Využíváme tyto druhy informací, které mají zlepšit online nakupování zkušenosti našich zákazníků a dodávat pohodlnější a více individualizované služby. Některé z našich webových stránek mohou konsolidovat tyto druhy informací s osobními údaji.


3. Pravidla týkající se ochrany dětí a mladistvých


Nechceme poskytovat naše služby pro děti a mladistvé. Uživatelé mladší 18 let, aby nepředkládat žádné osobní informaiton. Uživatelé však mladší 18 let jsou stále vítáni k návštěvě našich webových stránkách, dozvědět se více o našich produktech a používat další funkce, které nezahrnují osobní údaje.


Je-li nezletilý rodiče, že jsme se již shromažďují osobní údaje tohoto moll, obraťte se na nás. Pokud je to pravda případ, budeme okamžitě odstranit relevantní informace. V některých jurisdikcích může být zakázáno pro nás pro získání e-mailové adresy uživatelů mladších 18 let jsme proto přijme opatření, aby blokovat e-mailové zprávy zaslané na nás od nezletilých na nebo pod 18 let ,


4. Jak procházet, obnovit, upravit nebo smazat osobní informace?


Zákazníci mají právo procházet a opravit osobní údaje na webových stránkách, a nám může vyžadovat odstranit informace. Po vytvoření účtu a přihlášení, mohou zákazníci prohlížet, aktualizovat a opravit předložené informace. Pokud zákazník nebyl registrován s číslem účtu, nebo v případě, že zákazník, který byl registrován s účtem chce odstranit poskytlo osobní údaje, kontaktujte nás.


5. Způsoby, jak modifikovat


Můžeme měnit obsah této ochrany soukromí čas od času, aby přesně odrážely dohledu a regulační prostředí, sběr dat a otevřené opatření v tuto chvíli. Všechny upravené podmínky budou automaticky vstoupí účinkům 3 dny po oznámení z nich. Jste vítáni věnovat velkou pozornost našim vývoji kdykoliv.zpět