měn :
Úvod >>  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Dodání


Zavázali jsme se ke zlepšení našich služeb a nakupování zkušenosti našich zákazníků. Používáme různé metody porodu, protože taková aplikace různých metod vhodných pro různé země a regiony je schopen udělat čas přepravy co možná nejkratší as, a také zajišťuje bezpečnost a pohodlí přepravy. Jsme schopni dodávat naše zboží do většiny zemí na světě.


Za normálních okolností, to nás přivádí 1 až 2 dnů na zpracování Vaší objednávky. Poté, co je zboží dodáno, zašleme sledovací číslo vaší objednávky vám prostřednictvím e-mailu.


Dodávka zajištěna! Jsou-li vaše zboží dojde ke ztrátě nebo zkontrolovat, budeme jim dodávat znovu.


Upozornění:


• Pokud jste nám poskytli falešné adresy, nejsme zodpovědní za redelivering zboží.


výnos


Reklamační řád


Je zaručeno, že naše výrobky budou splňovat požadavky každého zákazníka. Prosím číst obsah následujícím způsobem. Pokud nejste spokojeni s výrobky, které jste zakoupili z nějakého důvodu, budeme ochotni vrátit nebo měnit produkty pro vás, nebo vám vrácení peněz.


Náš postup vrácení zboží


Obraťte se na naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, telefonních hovorů nebo online chatování během naší pracovní doby. Náš zákaznický servis odpoví na Vaše dotazy od 8:00 do EST (aktuální čas) 8:00 hod. Náš tým Vám nabídne přístroj podle vašich specifických požadavků.


Informujte nás o Vaši žádost o vrácení peněz nebo vrácení nebo výměny do 14 dnů po obdržení zboží.


Veškeré zboží (včetně všech částí a příloh) musí být vrácen k nám prostřednictvím expresní doručení.


Budete muset nést náklady, abychom se znovu doručit zboží, chcete-li výměnu.


Kdykoliv výnosu není nutná žádná poplatek provize.


Platba prostředky pro vrácení peněz: kreditní kartou, Western Union.


Jsme odhodláni k tomu, aby naši zákazníci spokojeni, a doporučujeme, abyste nás kontaktovat v případě, že produkt, který jste si koupili nesplňuje vaše požadavky.


Upozornění:


1. Zákazníci potřebují pro vracení zboží do jmenovaného adresu. My vám poskytne informace o výnosy prostřednictvím e-mailu. Po obdržení vráceného zboží, bude vám zajistíme plnou náhradu.


2. Příkazy k přiznání vyžadují množství, aby mohly být na vnější straně obalu. Je tato stránka užitečná? Pokud tomu tak není, obraťte se na nás.zpět